O nás
pár informací o naší autoškole :-)

Autoškola Viki Brno

Prioritou naší brněnské autoškoly je individuální přístup ke každému uchazeči a to včetně teoretické výuky. Někomu jde řízení, někomu zpěv jiný zas dobře vaří...proto nikdy nehážeme všechny žáky do jednoho pytle...to je autoškola Viki 

Určitě vás také mile překvapí, že už v rámci základního výcviku autoškoly začínáme jízdy na vámi zvoleném místě v Brně, což ve většině autoškol bývá nemyslitelné. Pokud do Brna dojíždíte, není problém volit autobusové nádraží ÚAN Zvonařka nebo Hlavní nádraží - GRAND.

Jsme mladá brněnská autoškola nabízející moderní pojetí výuky nezatížené žádnými historickými přežitky a manýry. Studenta vnímáme jako zákazníka, kterého musí naše služby, přístup a profesionalita naprosto uspokojit. Toto je aspekt, který se v mnohých sebevětších autoškolách v Brně opomíná nebo úplně ignoruje.

NOVÉ KURZY

Zahajujeme na naší učebně Milenium Center Hybešova 42 Brno, termíny zahájení v sekci ´´Úvod´´

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

REFERENTSKÉ ŠKOLENÍ

Nabízíme referentské školení pro řidiče firemních vozidel ( pizza, drink drive, instalatéři, e-on aj.) Povinnost zúčastnit se školení řidičů a ověření jejich znalostí vyplývající ze Zákoníku práce (zákon č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů), se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí v souvislosti s výkonem práce motorové vozidlo do 3,5 tuny.

Neváhejte a využijte jedinečných cen školení pro jednotlivce i skupiny.