O nás
Autoškola a půjčovna přívěsných vozíků na přepravu moto

Autoškola Viki Brno

Autoškola Viki Brno funguje již devátým rokem, a po většinu doby máme celých 9 let stejné lektory, tato skutečnoct sama o sobě svědší o kvalitě a stálosti naší firmy. Vozový park obměňujeme každé 3 roky, sídlíme v samém centru Brna a pro hladký průběh Vašeho kurzu uděláme maximum. Hlavní prioritou naší brněnské autoškoly je individuální přístup ke každému uchazeči a to včetně teoretické výuky. Někomu jde řízení, někomu zpěv jiný zas dobře vaří...proto nikdy nehážeme všechny žáky do jednoho pytle...to je autoškola Viki


Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

Disponujeme také půjčovnou přívěsných vozíků pro přepravu motocyklů

V případě zájmu o převoz motocyklu v rámci EU je Vám k dispozici značkový vlek na přepravu jednoho či dvou motocyklů a zvýhodněnou cenu:

399 Kč / 24 hodin 

Zdarma zapůjčíme kurtovací popruhy, pro větší bezpečí Vašeho miláčka

REFERENTSKÉ ŠKOLENÍ

Nabízíme referentské školení pro řidiče firemních vozidel ( pizza, drink drive, instalatéři, e-on aj.) Povinnost zúčastnit se školení řidičů a ověření jejich znalostí vyplývající ze Zákoníku práce (zákon č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů), se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí v souvislosti s výkonem práce motorové vozidlo do 3,5 tuny.

Neváhejte a využijte jedinečných cen školení pro jednotlivce i skupiny.