O nás

Autoškola Viki....autoškola s jedenáctiletou tradicí pro výcvik ve městě Brně

Autoškola Viki Brno

Autoškola Viki Brno byla založena v roce 2010 a po většinu doby máme celých 11 let stejné lektory, tato skutečnost sama o sobě svědčí o kvalitě a stálosti naší firmy. Vozový park obměňujeme každé 3 roky, sídlíme v samém centru Brna a pro hladký průběh Vašeho kurzu uděláme maximum. Hlavní prioritou naší autoškoly je perfektní příprava žadatele do šíleného provozu velkoměsta. Přes to chápeme, že někomu jde řízení, někomu zpěv jiný zas dobře vaří... Proto nikdy nehážeme všechny žáky do jednoho pytle. To je autoškola Viki!

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás


První jízdy absolvujete na trenažeru AT-99 nebo autocvičišti

Naše autoškola disponuje kromě možnosti autotrenažeru AT-99 i výcvikovou plochou pro první hodiny jízd. Nemusíte se tedy bát, že budete v prvních hodinách hozeni přes palubu do ruchu velkoměsta, jako to bývá v Brně u některých autoškol běžné.

Na autocvičišti natrénujete základní úkony používání vozidla, budete seznámeni s ovladači, přepínači a indikátory a absolvujete Vaše první rozjezdy vč. slalomu mezi kužely.

Pokud by žadateli první krůčky nešly, není problém na cvičišti či trenažeru zůstat i o hodinu, dvě déle.

Těšíme se na Vás.....Vaše AUTOŠKOLA VIKIREFERENTSKÉ ŠKOLENÍ

Nabízíme referentské školení pro řidiče firemních vozidel ( pizza, drink drive, instalatéři, e-on aj.) Povinnost zúčastnit se školení řidičů a ověření jejich znalostí vyplývající ze Zákoníku práce (zákon č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů), se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí v souvislosti s výkonem práce motorové vozidlo do 3,5 tuny.

Neváhejte a využijte jedinečných cen školení pro jednotlivce i skupiny.

Autoškola_Brno - Autoškola na manuál i automat 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!