O nás

Autoškola Viki....autoškola s desetiletou tradicí pro výcvik ve městě Brně

Autoškola Viki Brno

Autoškola Viki Brno funguje již devátým rokem, a po většinu doby máme celých 9 let stejné lektory, tato skutečnoct sama o sobě svědší o kvalitě a stálosti naší firmy. Vozový park obměňujeme každé 3 roky, sídlíme v samém centru Brna a pro hladký průběh Vašeho kurzu uděláme maximum. Hlavní prioritou naší autoškoly je individuální přístup ke každému uchazeči a to včetně teoretické výuky. Někomu jde řízení, někomu zpěv jiný zas dobře vaří...proto nikdy nehážeme všechny žáky do jednoho pytle...to je autoškola Viki

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás

Naše autoškola spadá již 9 rokem pod registraci Kuřim

První jízdy absolvujete na trenažeru AT-99 nebo autocvičišti

Naše autoškola disponuje kromě možnosti autotrenažeru AT-99 i výcvikovou plochou pro první hodiny jízd. Nemusíte se tedy bát, že budete v prvních hodinách hozeni přes palubu do ruchu velkoměsta, jako to bývá v Brně u některých autoškol běžné.

Na autocvičišti natrénujete základní úkony používání vozidla, budete seznámeni s ovladači, přepínači a indikátory a absolvujete Vaše první rozjezdy vč. slalomu mezi kužely.

Pokud by žadateli první krůčky nešli, není problém na cvičisti či trenažeru zůstat i o hodinu, dvě déle.

Těšíme se na Vás.....Vaše AUTOŠKOLA VIKIREFERENTSKÉ ŠKOLENÍ

Nabízíme referentské školení pro řidiče firemních vozidel ( pizza, drink drive, instalatéři, e-on aj.) Povinnost zúčastnit se školení řidičů a ověření jejich znalostí vyplývající ze Zákoníku práce (zákon č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů), se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí v souvislosti s výkonem práce motorové vozidlo do 3,5 tuny.

Neváhejte a využijte jedinečných cen školení pro jednotlivce i skupiny.